Kurumsal

GÜRAL İNŞAAT A.Ş.

1948 yılında Ali Güral tarafından başlayan ağaç sektöründeki faaliyetlerimiz, 1960 yılında diğer aile fertlerinin de orman ürünleri sektörüne katılımı ile daha da büyüyerek günümüze kadar gelmiştir.

1994 yılında Nuri Güral, parke sektöründe de çalışmalara başlamış, yenilikleri yakından takip ederek firmamızın bugünkü lider konuma gelmesini sağlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı bağlantıları sayesinde uluslararası bir saygınlık ve konum kazandırmıştır.

2007 yılında ise inşaat şirketimiz grubuma dahil olmuştur. Sanayi, ticari ve konut projeleri ile kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız proje çalışmalarının yanı sıra konsept geliştirme ve proje yönetimi hizmetlerinde de titiz ve başarılı çalışmalara imzasını atmaktadır.

MİSYON

Temelini attığımız her projede kaliteden asla ödün vermeksizin, güvenilir ve konforlu yaşam alanları inşa ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet ve gülen yüzlerinden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

Çünkü biz her zaman daha iyisini hayal ediyoruz.

VİZYON

İnsan odaklı ve doğaya saygılı, sahip olduğu değerleri koruyan, koruduğu değerlere sahip çıkan firmamız sektörün önde gelen markası olarak yolunda emin adımlarla yürürken, kaliteli ve kusursuz hizmet politikamız ile çalışmalarımızın altına imzamızı gururla atıyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Güral İnşaat’ın varlık nedeni müşterileri için kalite ve güvenin simgesi olmaktır. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak aşağıdaki ilkelerimiz doğrultusunda hareket ederiz.


Güral İnşaat NURİ GÜRAL
Güral İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
İLKELERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Her müşteri bizim için özeldir. Müşteriyi memnun edecek ayrıntıları parça parça oluştururuz. Yaşayacağı mekânları modern, rahat, huzurulu ve kullanışa uygun tarzda yaratırız. Kazancımız müşteri memnuniyetini sağlama derecemizdir.

KALİTE

Yapılarımızda mükemmeli yakalamak için kalite vazgeçilmezimizdir. Müşterilerimizin ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri, saygın markaları, en iyi hizmet ile sunarız. Çalıştığımız tedarikçiler ve taşeronları titizlikle seçer,, mükemmel uygulamaları yapmaları için sürekli eğitir ve denetleriz.

SÜREÇ YÖNETİMİ

Her işte istenilen performans seviyesini elde etmek için işleyişi süreç bazlı oluşturur, adım adım tarifler, dokümante eder ve uygularız. Bu sayede her işte, her seferinde istenilen kaliteyi yakalarız.

 

HEDEFLERLE YÖNETİM

Sonuç odaklı çalışma kültürü yaratmak, zaman yönetimine destek olmak, eldeki kaynakları doğru yönlendirerek en fazla verimi almak için tüm organizasyonun hedeflerle çalışmasını isteriz. Bu şekilde çalışan kişinin büyük resmi görerek işini anlamlandırmasını ve işyerine bağlılığının artmasını sağlarız.

ÇÖZÜM ÜRETMEK

Müşteri beklentilerinin doğru anlaşılması ve ihtiyaçlarının analiz edilerek kendisine uygun ürün ve hizmeti sunmak esastır. Bunu sağlamak için eğitimli uzman kişiler ile çalışır, müşteriye uygun alternatifler üretiriz. Yaratıcı çözümleri en uygun maliyetlerde sunarız.

SÜREKLİ GELİŞME

Değişim ve yeniliklere her zaman açığız, girişimci ruhumuzla yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Pazardaki gelişmeleri takip eder, yeni fırsatları araştırır, değişime öncülük ederiz.

 

TAKIM ÇALIŞMASI

İnsanlarımızın yeteneklerini, gücünü ve yaratıcılığını ortaya çıkarmak, gelişmelerine imkân sağlamak için takım çalışmasını destekler ve uygun ortamlar yaratırız.

BİLGİ VE EĞİTİM

En değerli hazine bilgidir, dikkat ve hatasızlığı getirir. Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi, taşeronlarımızı en iyi şekilde eğitiriz. Kurumsal hafızanın güçlenmesi ve bilgi bankasının oluşturulması için, çalışanların deneyimlerini paylaşacağı eğitim grupları oluştururuz. Bilgiye çabuk ulaşan, işleyen ve dağıtan bir şirket olma yolunda altyapı ve sistem çözümlerini bünyemize entegre ederiz.

İŞ AHLAKI VE DÜRÜSTLÜK

İş hayatında ahlak ve dürüstlükten asla vazgeçmeyiz. Tüm davranışlarımızın ve çalışma sistemimizin temeli, ilkelerimiz ile beraber ahlak ve dürüstlük üzerine oturur.

 
created by viso